100% Hypercraft Bril – Matte Black – HiPER Red Multilayer Mirror | Clear
UltraLight. UltraPerformance. UltraCarbon邃
Dankzij de UltraCarbon邃® frameloze Hypercraft®-zonnebril lichter, robuuster en dynamischer dan elke andere prestatiegerichte zonnebril op de markt. Voel niets. Zie alles.
De Hypercraft is met 23 g de lichtste prestatiebril van 100% Eyewear. Het frameloze ontwerp zorgt voor een groter gezichtsveld, terwijl de lichte Ultracarbon-pootjes de grip verbeteren. Het verwisselbare glas heeft ventilatieopeningen aan de boven- en onderkant en biedt optimale bescherming tegen wind en vuil.
Kenmerken van de 100% Hypercraft-bril
- Ontworpen in Californië
- Verwisselbaar, cilindrisch polycarbonaatglas biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Het glas is breukvast, krasvast en voorzien van een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en licht frame van Ultracarbon® voor een stevige pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen pootjes en neusbrug voor optimale pasvorm en beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Stroomlijnvormig, lasergesneden, randloos glas met uitstekende ventilatie, geplaatst onder aerodynamische hoeken
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van het glas verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen condensvorming
- De inhoud van de levering bevat een harde etui, een microvezel reinigingsdoekje, een heldere vervangende lens en een extra alternatief neuspad.
Glazen technologie
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een diepgaand zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen zien.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde glazen verminderen verblinding en bieden tegelijkertijd 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% Hypercraft Bril – Matte Black – HiPER Red Multilayer Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577793 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Carbon, Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 2 – midden |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 23% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 23g |
| brilbreedte: | 149mm |
| Temple Length: | 128mm |
| glasbreedte: | 144mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 841269192965 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.